Kapu labiekārtošana

Ikviens aizgājējs ir pelnījis, ka viņa kapavieta ir glīta un sakopta. Parūpējieties par savu tuvinieku vai draugu atdusas vietām. Mūsu kapu labiekārtošanas pakalpojumi ir pieejami visā Latvijā. Sazinieties ar mums, lai noskaidrotu cenas, izpildes termiņus vai vienkārši saņemtu bezmaksas konsultāciju.

Kapu apmales un pieminekļi

Mūsu komanda nodrošina kapu apmaļu un pieminekļu uzstādīšanu, rekonstrukciju un kopšanu. Pamatā strādājam ar granītu un betonu, veidojot dažādu izmēru un formas kapakmeņus un kapu apmalītes.

Apzaļumošana un ziedu stādīšana

RadietMēs rūpējamies par zāliena sēšanu, krūmu un koku stādīšanu, kā arī krāšņu ziedu izvietošanu, lai kapavieta izskatītos pievilcīga jebkuros laikapstākļos.

Kapavietas sakopšana un tīrīšana

Ne visiem ir iespēja regulāri aizbraukt un sakopt tuvinieku kapus. Mēs nodrošinām kapavietu uzturēšanu un sakopšanu visā Latvijā. Nezāļu ravēšana, lapu grābšana, puķu nomaiņa, grants nogrābšana ir paši vienkāršākie darbiņi. Veicam arī pamatnes rekonstrukciju, grants, oļu un šķembu ieklāšanu, lai nepieļautu nezāļu turpmāku spraukšanos ārā.

Uzstādām arī sveces, soliņus, laternas un citus dekoratīvus risinājumus, lai kapavieta kļūtu īpaši pievilcīga.

Piesakieties kapu labiekārtošanai vai sakopšanai internetā 

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem un atrastu labāko risinājumu. Mūsu profesionālā komanda ir gatava sniegt jums kvalitatīvus un uzticamus kapu labiekārtošanas pakalpojumus. Strādājam arī brīvdienās.